مراقب بازی خود باشید!!!

کلش آف کلنز

مراقب بازی خود باشید!!!

mohsen.rafati No Comment
آموزش کلش آف کلنز

اولین دوره مبارزه با بازی ناجوانمردانه!

شرکت سوپر سل بالاخره دست به مبارزه با مود ها و روبات های مختلفی که روی بازی کلش آف کلنز فعال میشدند٬ زده است. به طوری که اقدام به غیر فعال کردن اکانتهایی که از این روش ها در بازی استفاده میکردند می کند.

پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که از این روشها برای بالا بردن بازی کلش آف کلنز خود می کنید باید کمی بترسید چرا که سوپر سل این موضوع را به صورت جدی در حال پیگیری می باشد و بدون دادن اخطار دوم بازی شما را بن خواهد کرد.

همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید که چیزی به عنوان “هک کلش آف کلنز” یا  “جم رایگان کلش آف کلنز” هیچ زمان صحت نداشته و نخواهد داشت چرا که بازی به صورت آنلاین بوده و سرور ها مدام به چک کردن اطلاعات بازی و گیمر ها می پردازد.

بسته شدن بازی کلش آف کلنز

کلش آف کلنز – بن

مود ها و روباتهایی که برخی افراد سودجو نیز اقدام به فروش آن می نمایند٬ به هیچ عنوان هک بازی محسوب نشده و کارهایی مانند فعال نگه داشتن دهکده٬ حمله های مجازی٬ جستجوی خود کار و مانند اینها را انجام می دهد که هیچ کدام از آنها مورد تایید شرکت سازنده بازی نبوده و پس از شناسایی اقدام به بستن بازی مورد نظر می نمایند.

شرکت سوپر سل هنوز جزییات دقیقی از چگونگی انجام این کار را منتشر نکرده اما به صورت جدی و عمومی به تمامی کاربران خود اخطار داده تا از این پس به اصطلاح بازی ناجوانمردانه در بازی های خود کمتر شده و تمامی کاربران به صورت جوانمردانه اقدام به بازی کنند.

Leave a Reply